Norske reiseblogger inngår samarbeid

Norske reiseblogger har inngått samarbeid med publikumsmessen Reiseklar 2014 som avholdes i Bergen den 24. - 26. januar 2014. Fremover mot messen vil dere derfor få oppdateringer om selve messen, eksotiske utstillere, spennende foredragsholdere, artige konkurranser og masse annet moro.


Vi er selvsagt også tilstede på messen og vil gi dere stemningsrapporter underveis. Vi gleder oss!

_______________________

Norske reiseblogger er Norges 
største samling av reiseblogger! 

Over 160 bloggere er registrert på siden, og stadig flere kommer til. I tillegg til å videreformidle blogginnlegg for våre medlemmer satser vi i fremtiden også på å arrangere bloggturer til spennende reisemål 
og bloggtreff for våre medlemmer. 

Følg med på bloggen eller på vår facebookside for å holde deg oppdatert på alt som skjer! 

Etiketter: , , ,